BLOG JE V ABSOLUTNÍ PŘESTAVBĚ...

Hranice 18+ - mladší na vlastní zodpovědnost a újmu.
Jedním z námětů tohoto blogu je yaoi.
Sprosťárny, věci pro někoho nechutné až urížející, vulgarismy atd.


Úchylové, yaoističky, dlaždici, čtenáři a milovníci neobvyklým paringů, jsou zde vítáni. ^^

Oznámení pouze pro kopírovací zabedněnce bez originality na něco vlastního: jestli někde objevím něco odtud BEZE ZDROJE, tak si mě nepřejte, zmrdi. :3


TNT 8

11. srpna 2013 v 20:39 |  TNT

Než jsem odešla, zanechala jsem mu v bytě pořádnou památku. Ani jeden kus nábytku nezůstal v celku. Chtěla jsem vymlátit i to sklo, ale nakonec jsem si ho odpustila, sebrala kufřík s penězma a vypadla ven. Chvíli trvalo, než jsem vůbec našlápla správným směrem. Taky barák jak kráva a já jsem blbá, takže ne, mě prostě nanapadne si prostě vzít rovnou výtah... Vylezla jsem z budovy přímo do toho zabijáckýho slunce. Ale konečně jsem na čerstvym vzduchu, to postačí. Kufr jsem přehodila v ruce a bez toho, abych se minimálně pozastavovala nad tím, co mi říkal Richie, jsem se vypravila na to místo.
"Takže ty to zaplatíš v hotovosti?" civěl na ten otevřenej kufr, jako by tolik peněz v životě neviděl. Debil. Je to jen prachatý vypasený prase v policajtský uniformě. Dá se s ním manipulovat jakkoliv, když se mu podstrčí peníze a taky je tu k tomu, aby zařizoval tohlecto. To vyplacování vězňů. Protočila jsem oči. To jsem fakt nevydržela. Už stačí to, že úspěšně maskuju svůj totálně znechucenej ksicht.
"Vypadá snad ten kufr jako obří otvírací kreditka?" opáčila jsem na to a dala si ruce do kapes. Sjel mě pohledem, jako že se moje poznámka nezdála. Na to jsem už mu lezla po stole a prováděla jednu ze svých obsézních sváděcích sexy póz.
"Miláčku, šlo by to vyřídit do zítra? Jeho propuštění, víš?" řekla jsem miloučkým tónem a rozepínala si svou černobílou kostkovanou košili. Pomaloučku, knoflíček po koflíku. Propouštěcí procedura se v týhle věznici může protáhnout až na měsíce. Jeho nadrženej pohled mi nestydatě směřoval přímo do vystříhu, vlastně už ne do výstřihu, ale na to, jež to hlavní zakrývala černá podprsenka.
"Nejsem si jist, jestli to do zítra zvládnu, mám tolik práce..." mrmlal a přitom na ně pořád zíral. Sedla jsem si na jeho stůl obkročmo a jeho hlavu měla skoro v rozkroku. Ruku jsem měla na zapínání. Všechny svoje podprdy mám na zapínání dopředu, páč než bych zapla to vzadu, upadly by mi ruce.
"Tolik práce, kdyby se ale rozepla..." mrmlal. Schovala jsem ten totálně znechucený pohled. Odporný prase... Místo toho jsem ale vykouzlila sexy úsměv.
"Možná by mohla,... bude do zítřejšího večera na svobodě, hm?" roztomile jsem kývla hlavou do strany. Ucítila jsem pot. Šíleně se potil a pořádně to smrdělo. Vlastně celá jeho velká kancelář strašně smrděla, vším možným, co jsem se ani nesnažila identifikovat, protože bych se asi pozvracela. Vlastně i tak už mi bylo fest na blití. Zakýval hlavou a bulvy se mu vyvalily, když jsem cvakla zapínáním... a on mi začal prsa přímo ochmatával pohledem.
"Možná by mohl dneska večer, kdyby..." tlustou dlaní mi přejel po stehně a dotkl se mě v rozkroku. Ubránila jsem se oklepání se a jen se na něj mile usmívala.
"Kdyby...?" protáhla jsem do ztracena jeho poslední slovo. Nohama jsem se zapřela o opěradla jeho křesla a nadzvedla pánev. Panu tlustému nemytému to docvaklo a velice ochotně mi stáhnul legíny i s kalhotkami. Hltavě se mi jeho jazyk dostal mezi nohy. Zasténala jsem jak kurva... Když se na ty svoje známosti zpětně podívám, tak nějak od toho pojmu nejsem daleko. Prohnula jsem záda a rukama se opřela o desku stolu. To všechno dělám jen pro tebe, Juliane,... lásko. Příjemný pocit najednou ustal. Místo toho jsem tvrdě narazila do desky stolu. Bolelo to, ale nekomentovala jsem to. Ještě by si to mohl rozmyslet. Na to je to prevít dost.
"Bude venku ještě tohle odpoledne, když se se mnou vychrápěš. Hned teď." vdechl mi do tváře nejnovější návrh. Mám pocit, že jsem jeho dechem trochu přiotrávená... a sfetovaná. Řekla bych, že je to vlastně docela dobře. S fetem je vždycky sranda - až na ten konec pochopitelně. Ale Cora je šikovné dítě. Dokázala jsem na tváři vykouzlit úsměv a z kapsičky na své košilce jsem vylovila malý balíček. Nastrčila jsem mu ho před nos.
"Platí, ale tohle si nandej." ano Cora je vždy R.e.a.d.y.

Seděla jsem venku na lavičce a užívala si studený vánek v tomhle teplém dni. Mám takový zvláštní pocit... Čtyři roky trvalo nashromáždit tolik pěněz... Tolik lidí jsem potřebovala... Tolik jsem jich využila, tolik oklamala, s tolika jsem uzavřela nechutný závazky... A teď... Po čtyřech letech... Bude Julian volný. Ale cítím hlavně štěstí. Budu s ním moci mluvit, umát se na něj. Prohrábnu se těma hebkýma blonďatýma vlasama... Už po sté mu řeknu, že miluju jeho zelený kočičí oči...
Postavila jsem se a zamířila k tomu, čemu jsem hrdě říkala můj byt. Otevřela jsem. Tady nebylo proč zamykat. Nic co by se dalo ukrást tu nebylo. Po chodbě jsem házela svoje svršky a nahá se zaklapla v koupelně. Pustila jsem na sebe studenou sprchu. Normálně se sprchuji v teplé, ale dnes bylo venku vážně horko. Nebo spíš dusno. Prorokuji, že bude extrémně zataženě, a že bude pršet. A to hodně. Pořádně jsem se vydrhla. Pořád na sobě cejtím ten smrad a zvedá se mi z něj kýbl. Stále mokrá jsem vyšla na chodbu, posbírala ty hadry a naházela je do koše na prádlo. Sedla jsem si na postel a vyfénovala své černé vlasy a kulmou jsem na nich udělala několik velkých loken. Cákla jsem na sebe voňavku a pak teprve jsem se odebrala ke skříni, najít si něco na sebe.

Sním o dni, kdybych mohla opět tvrdit, že jsem vybírala dlouho. Moje skříň ale témeř zela prázdnotou. Byla jsem ráda za ty černý tříčtvrťáky se spoustou kapes a černý tílko. Vlasy jsem si svázala do vysokého culíku, v němž vynikla moje sestříhaná patka. Abych ladila, vyměnila jsem si všechny naušnice v uších za černé pecky, jen do té prvotní v levém uchu si dala černé havraní pířečko.Uprostřed spodního rtu mám též piercing. Ten jsem vyndala a nahradila ho černým s kuličkou na obouch koncích. Na oči jsem si nakreslila linky a nařasenkovala řasy. Na rty jsem si plácla rudou rťěnku. Pak jsem se na svůj zjev mohla vynadívat v tom hnusném poškrábaném špinavém zrcadle. Lidi si asi pomyslí, že jsem debil, chodit v tolik černé v takovým dusno, ale ono je to přejde, až se spustí ten slejvák a do pěti minut bude po dusnu. A teď... Celý měsíc jsem musela vypadat hrozně. Vlastně, když mě chtěl Richie ještě víc vytočit, rád zmínil, že vypadám strašně. Idiot... Ne, slíbila jsem si, že už jeho a ani nikoho jiného řešit nebudu. Za pár hodin mám venku Juliana. To jediné mě teď zajímá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Hodně obrázků je víceméně z:Či z mého externáku a tam už se po zdroji nijak nedopídím.
Myslím, že většina pirátů se shodne na tom, že je to prostě na googlu a tam jsou věci prostě veřejné...
Kdyby měl ale někdo s nějakým problém, smažu ho. :))

To samé bude platit pro videa. :)