BLOG JE V ABSOLUTNÍ PŘESTAVBĚ...

Hranice 18+ - mladší na vlastní zodpovědnost a újmu.
Jedním z námětů tohoto blogu je yaoi.
Sprosťárny, věci pro někoho nechutné až urížející, vulgarismy atd.


Úchylové, yaoističky, dlaždici, čtenáři a milovníci neobvyklým paringů, jsou zde vítáni. ^^

Oznámení pouze pro kopírovací zabedněnce bez originality na něco vlastního: jestli někde objevím něco odtud BEZE ZDROJE, tak si mě nepřejte, zmrdi. :3


TNT 31

31. srpna 2013 v 19:47 |  TNT

Hm... žádnej zvonek, zámek zamčený... Výška branky, odhaduji tak metr sedmdesát. To by šlo... Noťas jsem nacpala do tašky a tu si nějak pevně přikurtovala k tělu. Poodešla jsem dost daleko od branky. Silně jsem se odpíchla od země a vyběhla proti ní. V jednou místě jsem zabradla nohama a pořádně se odrazila. Pokrčila jsem trochu nohy, přeletěla bránu a s lehkým zaduněním dopadla na zem s lehce pokrčenými koleny. Narovnala jsem se, podívala se a branku a spokojeně si odfrkla. Za mnou se ozvalo zatleskání.
"Bravo, kočko." zazubila se ta holka. ,,Jsi totálně dobrá." trochu podmračeně jsem se na ni podívala. Natáhla ke mně ruku. "Jsem Heather, ale všichni mi to říkají Heo. Ale myslím, že by sis měla pamatovat i přezdívku Pink Juice." též jsem se jí chtěla představit, ale zarazila mě.
"Vím kdo jsi. Všichni to víme, Kathie. Dlouho tu na tebe už čekáme." usmívala se.
"Promiň za tu branku, ale Nath chtěl vědět, jak si s tím poradíš." chytila mě za ramena a otočila. Skoro to sem mnou seklo, když jsem náhle zpříma zírala do něčích očí. Podal mi ruku. Podala jsem mu svou. Když mi ji stiskl, krátce se mě zmocnil takový divný pocit.
"Ahoj, já jsem Nathan. " zazubil se. Po zádech mi přejel mráz. Nedala jsem ale nic znát.
"Páni... jak děsivé sebeovládání." poznamenal. ,,Jinak... Fleury. Pamatuj si to." pak mě Hea čapla za zápěstí tahala nějakou cestičkou, kterou lemovaly květiny až k tomu obrovitánskýmu domu. Před ním byla velká fontána a před ní se cesta rozdvojovala. Zahnula doleva za dům. Tam byl.. pořádně velkej bazén. S dvěma tobogány. Bylo tu několik lidí.
"Děckááá, prosím o pozornost!" najednou přímo vedle mě zvolala Heather. Myslela jsem, že ohluchnu... Všichni se na nás otočily a všechny pohledy se upřely na mě.
"Kathie." položil mi Nath ruku na rameno a pak ukázal na jednoho vysokého blonďáčka atletické postavy. Co si pamatuju, tak jsem ho předtím zahlédla driblovat s míčem.
"To je Andrew... Abide." blonďáček s úsměvem a mlčky potřásl hlavou. Další byl Eren. Působil dost zvláštně. I jeho vzhled byl. Vlasy měl bílé, jeho plet byla hodně světlá a jeho oči rudě svítily. Jeho přezdívka byla Claus. Jamie byl pomenší vyhublý hyperaktivní kluk. Jeho vlasy byly světle hnědé a jeho tvář dětsky roztomilá. Nad jeho přezdívkou Bunny Girl jsem se musela pousmát. Tess mi byl ze všech nejsympatičtější. Černovlasý chlapec s tyrkysovým pohledem. Říkali mu Tess a přezdívali Kissy. Snad si to nebudu plést. Ani jsem si je nestiihla pořádně prohlédnout, když už mě Hea tahal zase někam pryč. Brzy jsem se dozvěděla, že prý do mého bytu.

Byt... znamenal byt skoro stejně prostorný jako ten v Londýně. Proti tomu jsem neprostestovala, mám ráda velké prostory.
"V tomhle domě žije ještě jeden člověk, ale ten šel někam s Alim... to byl taky kamarád tvojí mamky." usmála se Heather a rozvalila se na gauči. "Ale stejně máš nejsuprovější pokoj, totální závist." pozvedla jsem obočí.
"Nejsuprovější?" zopakovala jsem. Krátce se na mě podívala.
"Jo, protože jsi vůdce. To dá rozum." řekla.
"Vůdce? Vůdce čeho...?" připadám si jak debil, takhle se ptát. Zvláštně se na mě podívala.
"Tvým příjezdem se věci uvedly do pohybu a tobě ještě nic neřekli? To je... to- trochu smutný." řekla, ale pak se usmála, když viděla můj výraz. "Ale neboj se, až příde Ali, tak se to konečně dozvíš. Teda... pokud tvuj tatíček nezjistí situaci a Alíka nepřizabije." uchychtla se. Zamračila jsem se. Jo... táta. Nejspíš bude vážně hodně naštvaný...

Navečer jsem měla poznat, kdo je Ali. Uvnitř domu jsem se nudila, a tak jsem šla za ostanímí ven. Vyšla jsem zrovna ve chvíli, kdy tam byl nějaký chaos. Pak jsem pochopila. Došla ke mně vysoká postava. Hned jsem poznala, o koho se jedná. Z nějakého důvodu byli lidé spojení s mou matkou něčím... jiní. Sjel mě pohledem a pak se usmál. Ten úsměv nebyl ale vůbec veselý.
"Ahoj, Katherine. Já jsem Ali." trochu mě zarazilo to Kaherine. A taky v jeho hlasu jsem cítila něco... Trochu to bylo cítit i v Chrisově hlase... Snad to byla nenávist? Nenávist vůči mě? Ale není se čemu divit. Když se dítě dozví, že jeho maminka zemřela v den jeho narození, tak si ani nemůže myslet nic jiného než, že za její smrt může. Pokusila jsem se oplatit úsměv. Ale šlo to těžko. S každou další vteřinou jsem cítila, že mě ten muž vážně nemá rád.
"Půjdeme dovnitř, tam si promluvíme. Všichni." kývnul hlavou k domu. Obešel mě a mě nezbývalo nic jiného než následovat dav. Ale ani jsem se nepohla. Když totiž poodešel stranou, za ním jsem spatřila známou zelenou hlavu. I přes náš poslední rozhovor jsem se začala štastně usmívat. Vrhla jsem se mu kolem krku.
"Danííí!" zabořila jsem mu tvář do hrudi. Tiše se zasmál a objal mě.
"Ahoj Kath, jaká byla cesta?"


V obýváku jsem se usadila na gauč vedle Daniela a usmívala se jak měsíček na hnoji. Neřešila jsem proč tu je, ale hlavně, že tu je. Ali se dal do vysvětlování. Ostatní se tvářili, jako že už asi něco věcí, ale mě kolem hlavy lítaly pomyslené otazníky. Musím poprosit Daniela, aby mi to pak vysvětlil ještě jednou... Jsem blondatá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Hodně obrázků je víceméně z:Či z mého externáku a tam už se po zdroji nijak nedopídím.
Myslím, že většina pirátů se shodne na tom, že je to prostě na googlu a tam jsou věci prostě veřejné...
Kdyby měl ale někdo s nějakým problém, smažu ho. :))

To samé bude platit pro videa. :)