BLOG JE V ABSOLUTNÍ PŘESTAVBĚ...

Hranice 18+ - mladší na vlastní zodpovědnost a újmu.
Jedním z námětů tohoto blogu je yaoi.
Sprosťárny, věci pro někoho nechutné až urížející, vulgarismy atd.


Úchylové, yaoističky, dlaždici, čtenáři a milovníci neobvyklým paringů, jsou zde vítáni. ^^

Oznámení pouze pro kopírovací zabedněnce bez originality na něco vlastního: jestli někde objevím něco odtud BEZE ZDROJE, tak si mě nepřejte, zmrdi. :3


TNT 28. Questions

7. července 2013 v 17:07


"Dane!" křikla jsem. Dlaní mi zakryl pusu.
"Takové jako jsem popsal tebe?" vytryskly mi slzy, ale nevšímal si jich. Danieli...
"Děvky. A já se stydím za to, že jsem to musel vyslovit, abys pochopila. Mrzí mě, že někoho, kdo mě přitahuje musím odmítnout z takovýhlech důvodů. Stydím se sám za sebe, že musím být tak krutý, aby se nestalo něco, čeho bych pak litoval. Nebudu se omlouvat, nejsem ten, co je v neprávu. A teď buď tak laskava a vypadni. Chci spát."


Přitiskla jsem k sobě polštář a civěla na protější stěnu. To bylo... tak krutý...
"Ale... je to pravda..." zamumlala jsem do polštáře. Ten začínal být slušně mokrý od slz.
"Nechovala jsem se tak, že to beru vážně. Ukazovala jsem mu jen své špatné stránky... A nakonec ho donutila říct něco takového..." zády jsem padla na postel. "Za všechno si můžu sama..." ztichla jsem a jen vnímala ty neztišitelné zvuky, které proudily do mých citlivých uší. Nevím, co mám teď dělat... Ale... rozhodně nemá cenu se tím trápit... Už je ráno... Asi bych už měla jít spát... Ale mně se nechce... Vstala jsem a šla do sprchy. Tak hodinku jsem na sebe pouštěla hodně teplou vodu a pak na sebe vzala něco volnějšího. Jdu si zaběhat. Sjela jsem tu dlouho cestu výtahem a pustila se do běhu už za posuvnými dveřmi paneláku. Nasadila jsem si sluchátka. Byl to jediný způsob jak přehlušit všechny ty zvuky. Když jsem byl mimo obytnou oblast, rozeběhla jsem se trochu rychleji. Musím na svoje místo, tam se teprve z toho všeho můžu vybít. Proběhla jsem parkem a zamířila k té staré budově. Náhle jsem ucítila, jako by mě něco kouslo do nohy. Hodně kouslo. Přišlo mi to jako takový ten psí stisk... Ale s tím rozdílem, že tomhle bylo v jednom bodě. V nose mi cuklo. Pak se mi podlomila a já slítla na zem. Překvapeně jsem ležela. Co... se to teď stalo...? Strhla jsem si z uší sluchátka a podívala se na nohu. Vytřeštila jsem zděšeně oči. V noze jsem měla vyhřezlou díru až na kost a krev byla rozprsklá všude v okolí té rány. A teď už jsem začínala pociťovat i tu krutou bolest. Z očí mi vytryskly bolestné slzy a z hrdla mi zrovna tak šlo bolestně syčení. Začala jsem se rozhlížet. Kdo mi tohle udělal?! Podruhé se mi to něco zahryzlo do pravého kolene. Tentokrát jsem slyšela vystřel. Zařvala jsem, více zděšením než bolestí. Ještě více mě děsilo, že se rány neléčí tak rychle jako normálně. A stále jsem nikoho neviděla.
"Kdo jsi?" vyjekla jsem. "Proč mi tohle děláš?!" nepřišla mi žádná odezva. Au... tak zatraceně moc to bolí... Ozvalo se ještě mnoho výstřelů a moje tělo sebou mnohokrát škublo. Zoufale jsem zůstala ležet na zádech. Krev, která se mi krkem hrnula do úst a z nich ven mě dusila. Pach čehosi mě omračoval. Zamlženým pohledem jsem pozorovala osobu, která se ke mně blížila. Kdosi z druhé strany mě kopl do žeber.
"Býval by tu stačil jeden. Tahle ubožačka nebyla žádná práce."
"Těžko uvěřit, že tohlecto," ucítila jsem náraz a zakřupání a nesnesitelnou bolest. Přišlo nutkání křiku bolestí, místo toho se mi ale z úst vyvalilo více krve. ,,je její dcera."
"Nemelte pořád a dejde se do toho." ozval se jakýsi hrubý hlas. U tváře se mi objevil jakýsi nafialovělý plamen. Přišla bolest... a tma...


Koženě řemeny se mi bolestivě zařezávaly do těla.
"Věděla jsi, že tu sílu s těhotenstvím a početím ztratíš?" ne... jak bych mohla...?
"A?" flusla jsem mu před nohy. "Ubožáci." bylo vidět, že ho to nasralo. Přiložil mi nůž ke krku.
"Tobě asi nedochází v jaké jsi situaci, že ne? Asi bych ti to měl připomenout." ruka s nožem mi sjela na břicho. Se spokojeným úsměvem sledoval můj nastálý výraz.
"Bojíš se, Coro?"
"Nech být to dítě... Do sporu nepatří."
"Ale patří... stejně tak jako ty... A já... A jako Leon." bodl a řízl. Zatmnělo se mi před očima.
Probudila jsem se z křikem. Proč se mi pořád zdá o matce? A proč přitom musím být v její kůži? Nechápu tyhle sny... Cítila jsem jak je celé mé tělo hrozně spocené. Je mi zima... Snažila jsem se otevřít oči... jenže to nešlo. Vyděsilo mě to.
"Proč nevidím?!" vyjekla jsem zoufale a chtěla si sáhnout na tvář. Ale sebemenší pohyb čehokoliv mě ukrutně bolel... A tvář... proč mě tak bolí levá část obličeje? Šlo mi pouze lehce pohnout pravým víčkem. Levé oko jsem ale vůbec necítila... Doufala jsem, že je to jen kvůli bolesti skoro celé poloviny tváře. Byla podivně strnula a tak nějak... Je to strašně divný pocit... Mám strach.

Pořád jsem jen ležela... Nic jiného jsem ani dělat nemohla. Myslela jsem, že z toho zešílím. Od těch hrozných myšlenek mě vytrhly až kroky, které se ke mně blížily. Tělo se mi samo od sebe začalo třást. Moc se bojím. Strašně moc se bojím... Škubla jsem sebou, když se kousku mé tváře, kde jsem necítila obvaz, dotkly něčí prsty.
"Kdo... jsi? Co se mi stalo? Proč nevidím? Kde jsem?" chrlila jsem otázku jednu za druhou. Ta osoba ale neodpovídala. Začala něco dělat na mé pravé noze. Odhadovala jsem to na rozvazování obvazů. Dělala to hrozně opatrně, ale stejnak to šíleně bolelo.
"Proč mi neodpovídáš...?" stále nic.
"Tak řekni něco!" brzy jsem všechno vyptávání se vzdala. I mluvení znamenalo bolest a taky jsem z toho začínala být unavená.


Ale to bezmocné ležení, ticho a neschopnost vidět, mě vážně přiváděly k šílenství...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 7. července 2013 v 18:00 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Hodně obrázků je víceméně z:Či z mého externáku a tam už se po zdroji nijak nedopídím.
Myslím, že většina pirátů se shodne na tom, že je to prostě na googlu a tam jsou věci prostě veřejné...
Kdyby měl ale někdo s nějakým problém, smažu ho. :))

To samé bude platit pro videa. :)